Thunder supplements

Thunder Booster
Termogenní předtréninkový stimulant

Thunder Booster obsahuje pouze 4 účinné látky v maximálních možných koncentracích. Díky jednoduchému složení je zajištěna nejlepší možná vstřebatelnost a účinnost. Booster tě doslova nabije energií. Na sobě mám vyzkoušeno, že i po těžkém dni mi dodá energii a trénink stojí za to.
Dávku Thunder Boosteru si dáš 30 minut před cvičením a tvůj trénink se posune na zcela jinou úroveň.


Zjistit více Jít k nákupu

Jak to funguje?

Booster se skládá ze čtyř účinných látek

Kofein

Tato všeobecně známá stimulační látka nemůže chybět v žádném dobrém nakopávači. Bezvodný kofein v Thunder Booster má tu výhodu, že začíná účinkovat velmi rychle a jeho stimulační účinky trvají pouze po dobu tréninku. Pokud tedy trénuješ večer, nebude Booster nijak narušovat tvůj spánek.

Piperin

Piperin je složka která dává černému pepři jeho pálivost. V Thunder Booster je tato látka v koncentrované podobě. Pipeprin má termogenetický efekt, v těle pocítíš teplo, což značí uvolňující se energii, kterou tělo využívá pro práci svalů. Dále zlepšuje proudění krve v těle a zvyšuje rychlost metabolismu díky tomu se dostanou důležité živiny a další látky do vašich svalů rychleji. V neposlední řadě piperin zlepšuje vstřebavání ostatních látek.

Citrus aurantium

Citrus aurantium obsahuje vysoce koncentrovanou účinnou látku synefrin. Po užití synefrinu dochází ke zvýšení množství okamžitě využitelné energie. Synefrin dále podporuje termogenezi a mobilizuje tukové zásoby, tedy zajistí, aby tvoje tělo využilo energii, která je uložena v tucích.

L - Arginin

L-arginin je aminokyselina, která zajistí produkci oxidu dusnatého v těle. Oxid dusnatý v těle způsobuje tzv. vazodilataci, tedy rozšíření cév. Díky tomu dokážeš svaly napumpovat naprosto nevídaným způsobem.

Složení1 tobolkaDenní dávka
L- arginin hydrochlorid500 mg1 500 mg *
Bezvodý kofein80 mg240 mg *
Piperin 95% extrakt6 mg18 mg *
Synephrin3, 3 mg9, 9 mg *

* DRHP- doporučená referenční hodnota příjmu není stanovena

Reference

 • Roland Hazuka

  Fitness trenér & cestovatel

  Vyzkoušel jsem spoustu nakopávačů a Thunder Booster mě nezklamal. Vždy před tréninkem si dám tři kapsle a během půl hodiny už cítím nával energie. Na každou váhu jsem soustředěnější a od té doby co používám před tréninkem Booster jsou moje tréninky intenzivnější.

 • Bc. Jirka Bureš

  Fyzioterapeut

  Doplněk Thunder Booster můžu jen doporučit. Výborný předtréninkový stimulant, který ti dodá dostatek energie na celý trénink. Mobilizuje a aktivuje jak svaly tak i mysl a zvyšuje tak efektivitu tréninku. Za mě tedy ANO!

 • Markéta Černá

  Fitness trenérka & Bikini fitness závodnice

  Vyzkoušela jsem již několik nakopávačů, ale vzhledem k tomu, že špatně snáším kofein, nemohla jsem najít žádný, ktery by byl opravdu účinný a zároveň vhodný i pro mě. Až když jsem zkusila Thunder Booster, našla jsem nakopávač, který mi naprosto vyhovuje a díky němu mám na trénink mnohem více energie (i v dietě), rychleji se zahřeji a celkově se mi cvičí lépe.

 • Adam Pivoňka

  Mistr Čech juniorů do 70Kg 2015

  Thunder Booster jsem využíval v průběhu mé závodní přípravy: jen díky němu jsem v dietě odtrénoval 110%. Výhodně je fakt, že máte dva výrobky v jednom. Kapslová forma mi v žaludku nepřekážela: Velmi pozitivní byl účinek termogeze a lehkého nepumpování.

Nákup

30 TABLET
250 Kč

100 TABLET
690 Kč


Booster momentálně není skladem. V případě zájmu nás kontaktujte.

FAQ

Dotazy se často opakují, odpověď na svou otázku možná najdeš níže.

Je Booster bezpečný?

Ano. Booster obsahuje pouze přírodní látky, ale v mnohem koncentrovanější formě. Všechny složky Thunder Boosteru jsou schváleny SZÚ k užití v doplňcích výživy a jejich množství v jedné dávce je také v souladu s platnou legislativou.

Má nějaké vedlejší účinky?

Jelikož Booster obsahuje stimulační látky, nedoporučujeme jej užívat déle než 3 hodiny před spaním. Stimulanty by jinak mohli způsobovat nespavost.

Naberu více svalové hmoty?

Thunder Booster ti umožní trénovat tvrději než dříve a tím dát svalům nový impuls k růstu. Pokud přidáš kvalitní stravu, tak se výsledky jistě brzy dostaví. Navíc ti L-arginin pomůže lépe napumpovat svaly a tak budeš vypadat větší hned při prvním tréninku.

Pro koho je určen?

Booster může využít každý sportovec pro zlepšení svého výkonu. Ačkoliv je produkt primárně určen pro posilování a kulturistiku, jeho účinky rozhodně ocení všichni, kteří se zabývají bojovými sporty, atletikou nebo i hokejem či fotbalem.

Mohu ho kombinovat s jinými doplňky?

Booster samozřejmě můžeš kombinovat s doplňky jako protein, gainer, bcaa, ale nedoporučujeme jej kombinovat s dalšími předtréninkovými stimulanty.

Jak často mohu Booster používat?

Booster doporočujeme používat před každým tréninkem, ale nejvýše jednou denně.

Jak dlouho trvá doručení?

Pokud objednáš v pracovní den do cca 15:00, odešleme Booster ještě ten den. Doručen bude do tří pracovních dní.

Od kolika let mohu Booster používat?

Nedoporučujeme užívat cvičencům mladším patnácti let.

Jak dlouho balení vydrží?

Balení vystačí na 33 tréninků. Průměrnému cvičenci vydrží balení na 3 měsíce.Nenašli jste odpověď? Kontaktujte nás